O EKOMI

eKomi, Spoločnosť so spätnými väzbami je v Európe popredný a najväčší nezávislý poskytovateľ recenzií & hodnotení založených na predaji. Ako celosvetový partner Google s viac ako 250+ zamestnancami a sídlom v Berlíne, Nemecku a Los Angeles, s kanceláriami v Kalifornii, v Londýne, Paríži, Madride a San Franciscu, eKomi zhromaždil a publikoval viac ako 40,000,000 recenzií pre zákazníkov.Viac ako 14,000 spoločností verí eKomi socialno-komerčným riešeniam za účelom získania dôvery, zvýšenia predaja, zníženia reklamácií a v neposlednom rade prílevu organickej návštevnosti prostredníctvom perepetuálneho obsahu vytváraného užívateľom (User-Generated-Content).Prevratná eKomi socialno-komerčná technológia umožňuje online biznisu generovať hodnotenia predajcu, zákaznícke recenzie, produktové recenzie, odporúčania na sociálnej sieti, vytvárať virálny efekt na web stránkach, sociálnych médiách a vyhľadávačoch umožňujúc vplývať na úspešné generovanie príjmov pre biznis.

VÝKONNÝ MANAŽÉRSKY TÍM

Kombináciou odborných znalostí a skúseností naprieč rôznymi odvetviami, funkciami a lokalitami, výkonný riadiaci tím vytvára spoločnú kultúru zameranú na spoluprácu, schopnosť reagovať na podnety a kvalitu, aby zabezpečili čo najlepšie výsledky pre našich klientov. Naším cieľom je spoločne objavovať, realizovať a zdieľať spôsoby pomoci veľkým podnikom ako uspieť online.
  • MICHAEL AMBROS - Zakladateľ & generálny riaditeľ (CEO)

    Ako zakladateľ a generálny riaditeľ eKomi Holding GmbH, Michael Ambros je ambiciózny, strategicky zameraný podnikateľský priekopníkom a silný vodca. Ambros ako vizionár a človek mysliaci vždy dopredu, už počas svojich štúdií medzinárodného obchodu v Regensburgu, v Nemecku a v La Rochelle, vo Francúzsku, začal pracovať na SEO (Optimalizácia pre vyhľadávače).V roku 2005, Ambros, spolu s blízkym priateľom a kolegom Guntherom Schmidtom, založili svoju prvú start-up spoločnosť - SMS Lotse, ktorá prevádzkovala jeden z najviac úspešných a najdostupnejších telekomunikačných portálov v Nemecku. V roku 2007, Ambros bol zamestnaný ako online marketingový špecialista v European Founders Fund GmbH, kde bol zodpovedný za rôzne portfólio spoločností.Už skoro v roku 2008, Ambros spustil svoju druhú spoločnosť, Medici Internet AG, agentúra špecializujúca sa na výkon a affiliate marketing. A súčasne k dnešnému dňu, Ambros pôsobí v predstavenstve spoločnosti Medici Internet AG. Iba o šesť mesiacov neskôr, v lete roku 2008, Ambros založil eKomi v Európe popredný a najväčší nezávislý poskytovateľ recenzií & hodnotení založených na predaji. K Ambrosovmu dlhému zoznamu špecializácií patria produktové recenzie, produktové hodnotenia, hodnotenia obchodov (shop ratings), hodnotenia predajcov (seller ratings), zákaznícka spätná väzba, sociálne odporúčania, SEM, SEO, a ďalšie. Ambros je považovaný za osvedčeného experta v oblasti komerčnej sféry sociálnych médií a je aj častým rečníkom na podujatiach na túto tému. Ambros je držiteľom medzinárodného ocenenia v oblasti inovácií od CeBIT, Fraunhofer Inštitútu a SME Iniciatívy.Je aktívnym členom oboch a to Young Presidents' Organization (YPO) & Young Entrepreneur Council a trávi svoj čas medzinárodne medzi eKomi centrálnymi mestskými kanceláriami, kde plánuje ďalšiu globálnu expanziu, stratégiu, operácie a na druhej strane riadi celý eKomi biznis.
  • GUNTHER SCHMIDT - Spoluzakladateľ & Výkonný riaditeľ

    Inovatívny, skúsený, viacnásobný podnikateľ a start-up vedúci Gunther Schmidt je spoluzakladateľom a výkonným riaditeľom eKomi, kde je zodpovedný za nárast strategických partnerstiev a rozvoj nových zdrojov príjmu pre spoločnosť. Schmidt bol kľúčovým v transformácií eKomi na medzinárodného lídra v oblasti socialno-komerčných technológií, ktorým v súčasnosti eKomi je. Prichádzajúc s prevažne zo skúsenosťami z internetového marketingu vrátane organickej optimalizácie pre vyhľadávače (organic SEO), e-Commerce, analýzy mieri konverzie, štatistickej analýzy a affiliate marketingu (provízneho), eKomi spolieha na Schmidove bohaté skúsenosti a vynaliezavosť. Schmidt začal svoju kariéru v bankovníctve, kde súčasne začal aj svoju podnikateľskú činnosť v rámci SEO a internetového marketingu.Ešte pred založením eKomi spolu s Michael Ambrosom, toto podnikateľské duo využilo svoje majstrovské vedomosti v SEO a vybudovali svoju prvú start-up spoločnosť SMS Lotse v roku 2005. V roku 2007, Schmidt sformoval GoMobile Media GmbH a následne začiatkom roka 2008, Ambros a Schmidt priniesli svoj druhý spoločný podnik k životu, Medici Internet AG, kde stále pôsobí ako VR.V roku 2012 sa Schmidt pustil do realít a začal s Medici Living, kde v súčasnosti okrem iného buduje globálny prechod podnikania ako generálny riaditeľ. Ako renomovaná a uznávaná online marketingová autorita je Schmidtová odbornosť často vyhľadávaná, čo dokazuje aj tým, že je pravidelným rečníkom v danej oblasti. Schmidt je tiež aktívnym členom jeho odbornej komunity, prostredníctvom členských rôl v Mensa International a v Organizácií globálnych podnikateľov.