Prečo ekomi?

Pridajte sa k viac ako 14.000 spoločnostiam po celom svete, ktoré zvýšili svoju vyhľadávaciu návštevnosť a mieru konverzie tým, že vložili svoju dôveru do eKomi za účelom zhromažďovať overené, autentické produktové a zákaznícke hodnotiace recenzie.

14005

SPOLOČNOSTÍ

40.2 M

ZÁKAZNÍCKE RECENZIE

26

KRAJÍN

Customer Reviews
Zákaznícke recenzie

Dôveryhodné, autentické, založené na predaji.

eKomi ponúka jedinečnú platformu, kde môžu spotrebitelia navzájom komunikovať na základe overených skúseností. eKomi riadi jeden z najlepších, najrozsiahlejších tímov riadenia spätnej väzby zákazníkov, ktorý osobne preveruje každú jednotlivú recenziu zhromaždenú 24/7 pre našich klientov.

Customer Reviews
Hodnotenia Google™

Od momentu, keď začali sociálne médiá a integrácia recenzií zákazníkov do AdWords™ a Google Shopping™, Google otvoril novú dimenziu hodnoty pre recenzie zákazníkov.

Aktivácia rozšírenia hodnotenia predajcu od Google (Seller rating) je kľúčová pre biznis vzhľadom na čoraz väčšom konkurenčnom on-line trhu.

Customer Reviews
Award-Winning Technológia

Náš inovatívny úspech bol uznaný a ocenený rôznymi lídrami v odvetví z rôznych inštitúcií.

Napríklad bola eKomi udelená CeBIT Innovation Award od Fraunhofer Inštitútu a Best of Innovation Award IT. Tieto ocenenia upevnili pozíciu eKomi ako lídra v odvetví dizajnu i poskytovania unikátnych špičkových technologických platforiem.

Customer Reviews
Inovatívny rozvoj

Nepretržite sa snažíme aktualizovať naše vedúce, najmodernejšie sociálno-komerčné riešenia a emisiu viacerých vydavateľských cyklov každý rok.

Flexibilné, robustné a prispôsobiteľné v súlade s potrebami našich najnáročnejších firemných klientov, Výsledkom flexibility spoločnosti eKomi sú kampane spätných väzieb, ktoré sú dôveryhodné, transparentné a efektívne. Naši odborníci s vami všetko prekonzultujú tak, aby ste vedeli, ktorý technologický a implementačný prístup najlepšie vyhovuje vášmu biznisu.

Customer Reviews
Dodržiavanie kvality

Spoľahlivo. Prispôsobivo. Bezpečne.

eKomi prináša právne kompatibilné SaS riešenia ktoré vám umožnia umiestňovať si tretou stranou overené hodnotenie zákazníkov v reakcii na neustále sa vyvíjajúce sociálno-komerčné trendy pre väčšiu NI (návratnosť investícií). Nielen, že ponúkame možnosť nahliadnuť do trhových stratégií, ale tiež poskytujeme poradcov, ktorý vás oslobodia od právnych komplikácií a problémov v súvislosti s právom hospodárskej súťaže. Naše právnou záťažovou skúškou otestované riešenia vám zaručia resp. poskytnú nástroj pre správu recenzií, ktorý je neustále bezpečný.

Customer Reviews
eKomi je Celosvetová spoločnosť

eKomi bola navrhnutá s ohľadom na globálne podnikanie a orientáciou na zákazníka.

eKomi poskytuje služby klientom z celého sveta, a chceme sa uistiť, že vám vieme poskytnúť rovnako vysoký štandard služieb, bez ohľadu na to, kde sa nachádza vaša spoločnosť. Z tohto dôvodu poskytujeme podporu vo viac ako 26 jazykoch a taktiež máme pobočky po celej USA ale aj v Európe. Sme presvedčení, že v záujme toho, aby boli dodržané špecifické potreby našej globálnej klientely, musíme ponúkať univerzálne použiteľný produkt a práve táto filozofia bola hnacou silou našej expanzie a rozvoja.

Ako môžete profitovať z eKomi

Použite recenzie pre zvýšenie mieri konverzie

Čo vaši zákazníci chcú? Presné termíny dodania? Skvelé služby zákazníkom mimo miesta predaja? Efektívnu reklamačnú politiku? Budovanie dôvery, ešte k tomu lojality si v týchto dňoch vyžaduje viac ako len certifikáty a ocenenia. Nie je nič efektívnejšie alebo účinnejšie ako budovanie lojality prostredníctvom autentických recenzií zákazníkov. Používaním 5-hviezdičkového systému recenzií od eKomi, môžete výrazne zvýšiť vaše miery konverzií prostredníctvom vyššej vyhľadávacej návštevnosti.

Získajte viac zákazníkov vďaka integrácií Google produktu

Ak váš biznis nie ju uvedený na Google, možnože sa pripravujete o príležitosť zvýšiť vaše predaje. Naše uznanie spoločnosťou Google umožňuje nezávislým recenziám eKomi jednoduchú integráciu v rámci Google product listings (optimalizácia produktových kampaní). S eKomi sociálno-komerčnou technológiou, recenzie nie sú len zhromažďované. Naším cieľom je zachytiť recenzie, priviesť návštevnosť na vašu webovú stránku a zacieliť na viac zákazníkov na webe.

Získajte viac návštevníkov s vyhľadávačom optimalizovaným na obsah vytváraný užívateľom (user generated content)

Generovanie originálneho a vysoko kvalitného obsahu od spokojných zákazníkov pomocou ich odporúčaní a recenzií je cieľom pre každého online marketéra. eKomi prináša efektívny a proaktívny systém získavania recenzií, ktorý je možné ľahko spravovať. Integrujeme naše API (rozhranie pre programovanie aplikácií) priamo do služby Google, čo pomáha webovým stránkam raketovo vystreliť na vrchol v Google rebríčku (Google rankings).

Zvýšte svoj objem transakcií

S eKomi vštepíte dôveru do svojich zákazníkov a oni, sú na oplátku presvedčení míňať viac na základe novo získanej spotrebiteľskej dôvery vytvorenej vašimi recenziami a hodnoteniami. Znovu a znovu nám štúdie preukazujú, že autentické recenzie zákazníkov sú oveľa dôležitejšie ako oceňovanie. Môžu byť tiež dôležitým faktorom, keď je zákazník nerozhodný pri kúpe. Kľúčoví zákazníci dôverujú ostatným zákazníkom viac ako celebritným vyhláseniam a tradičným reklamným metódam.

Spokojní zákazníci sú najlepší predajcovia

S 250 miliónmi užívateľov na Twitteri a viac ako 1 miliarde užívateľov na Facebooku, by toto mohol byť čas rozšíriť dosah vášho podnikania, no nie? Virálne pozitívne recenzie naprieč kľúčovými sociálnymi médiami môžu dať vášmu podnikaniu silnú výhodou. Stále viac a viac podnikov začína vidieť kúpnu silu spotrebiteľov prostredníctvom sociálnych sietí. V reakcii na tento explozívny rast, eKomi obsahuje funkciu odporúčania na socialnej sieti, ktorá exponenciálne premieta zákaznícke recenzie obrovskému publiku a to bez ďalších nákladov.

Ochrana pred škodlivými (malvér) recenziami rozšírenými po celom webe

Viete dať cenovku na profesionálnu reputáciu resp. povesť vašej firmy? Internetové portály boli v súčasnosti vyvinuté špeciálne tak, aby umožnili aj zverejnenie nespravodlivých negatívnych recenzií. Z našich skúseností vieme, že najnegatívnejšie recenzie vznikli na základe nedorozumenia či nepochopenia. S eKomi môžete spory riešiť ľahko a priateľsky cez súkromný zákaznícky dialóg, čo je príležitosť umožňujúca spoločnostiam riešiť otázky k spokojnosti zákazníka . Ale čo je dôležitejšie, tento proces chráni firmy pred negatívnymi recenziami, ktoré by sa mohli stať virálnymi naprieč celým webom.

Ako eKomi funguje

eKomi ponúka inovatívny, ľahko implementovateľný SaS softvér na získavanie oboch, aj zákazníckych ale aj produktových recenzií. Len čo sú zhromaždené, sú preverené eKomi tímom pre spätnú väzbu, potom publikované on-line a syndikované do všetkých hlavných vyhľadávačov. Následne môžu byť recenzie integrované priamo do vašich webových stránok. Môžete sledovať svoj výkon prostredníctvom eKomi štatistík v reálnom čase, ktoré sú ľahko dostupné vo vašej zákazníckej zóne.

Uskutočnenie transakcie

ŽIADOSŤ O RECENZIU

RECENZIA VYTVORENÁ

SPRÁVA RECENZIÍ

SOCIÁLNE ODPORÚČANIA

1. Zákazník kupuje váš výrobok alebo využíva vaše služby, overenie autentického miesta predaja.
2. eKomi proaktívne zašle žiadosť o recenziu.
3. Váš zákazník zanechá recenziu
4. eKomi tím pre zhromažďovanie recenzií zbiera, spravuje a publikuje recenzie.
5. Potenciálni zákazníci si prečítajú skúsenosti ostatných zákazníkov.

Integrujte vaše recenzie priamo do vašich webových stránok.

Zákaznícke recenzie môžu byť zobrazené prostredníctvom widgetu, spolu s celkovým skóre a dosiahnutého počtu hviezdičiek.

Produktové recenzie sú uvedené priamo na stránke produktu, za účelom zvýšenia vašej miery konverzie a SEO poradia.

eKomi je nový Zlatý štandard

eKomi is the new GOLDStandart
“eKomi bol skvelý partner. Jednoduché zavedenie, veľmi ochotný tím a skvelé výsledky.” — Peter Sinclair, Viceprezident pre marketing, ScoreBig Inc
eKomi is the new GOLDStandart
“Po implementácii riešenia s eKomi, sme zaregistrovali nárast o 7% v našej online vyhľadávacej návštevnosti (nezaloženej na značke).” — Michael Swinson, EVP, Analytics of TrueCar
eKomi is the new GOLDStandart
“Zaznamenali sme 59% nárast nášho odporúčania v organickom vyhľadávaní od implementácie eKomi. Ak by ste neboli existujúci zákazník, tak by náš vynikajúci, priateľský, lokálny zákaznícky servis nebol taký viditeľný pre okolitý svet, preto som si vybral eKomi, aby bola naša úroveň zákazníckych služieb oveľa viac viditeľná pre nových aj existujúcich zákazníkov. Použitie eKomi na zhromaždenie našej spätnej väzby nám pomohlo zamerať celú spoločnosť na úroveň zákazníckych služieb a dosiahnuť väčší odkup akcií od zvyšku spoločnosti a tým vyriešiť prípadný problém, ktorý by mohol vzniknúť.” — Nick Hill, E-Commerce/Marketing Manažér v spoločnosti Proporta
eKomi is the new GOLDStandart
« Bis jetzt kann ich sagen, dass wir eine Steigerung der Konversionsrate um 12 % erzielt haben, was ich nur Erstkunden zuschreiben kann, die durch das Feedback, das sie zu lesen bekamen, bestärkt wurden. » – Simon Goldin, Gründer von MyPure “Doposiaľ môžem povedať, že sme boli svedkami 12% nárastu miery konverzie, čo môžem pripísať práve iba zákazníkom, ktorí boli u nás prvýkrát a pravdepodobne boli uistený recenziou ktorú čítali.” — Simon Goldin, zakladateľ MyPure

Naši zákazníci

VIAC ZÁKAZNÍKOV

eKomi riešenia

eKomi integrácia

Robustná SaS sociálno-komerčná technologická platforma od eKomi je jednoducho implementovateľná s akýmkoľvek prispôsobiteľným alebo štandardným e-Commerce, e-Marketing a CRM riešením.
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item
int item

Kontaktujte zaslaním e-mailu na partnerships@ekomi-group.com s predmetom "partner" za účelom dohody osobného stretnutia s naším oddelením marketingu a rozvoja biznisu


Kontaktujte nás

Priemysel a vertikálne trhy podporované eKomi

Čo hovoria vaši zákazníci? Generačná spätná väzba: pripojíte sa ku konverzácii dnes!

EKOMI ZHROMAŽDILA
40061000

RECENZIE A POČÍTANIE

Zarezervujte si demo