Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

WOJAS SLOVAKIA S.R.O.
WOJAS SLOVAKIA S.R.O.
Firma Wojas S.A. je jedným z najväčších a najuznávanejších výrobcov koženej obuvi v Poľsku s viac generačnou obuvníckou tradíciou. Už viac ako 30 rokov značka vyrába obuv pomocou tradičných remeselných výrobných postupov a úspešne ju dodáva na Poľský a zahraničný trh. Výrobky značky Wojas sú vyrobené v Poľsku z najkvalitnejšej prírodnej kože. Elegancia je prepletená so športovým ležérnym štýlom alebo nádychom avantgardy. Značka Wojas nezabúda ani na pohodlie a maximálny komfort obuvi. V ponuke sú elegantné kožené dámske a pánske topánky, detské a mládežnícke modely, ale aj treková a špeciálna obuv. Sortiment dopĺňa kožený tovar - kabelky, aktovky a opasky, ako aj doplnky a výrobky na starostlivosť o topánky. Produkty Wojas sa predávajú v takmer 160 vlastných obchodoch v celom Poľsku a 7 online obchodoch a vyvážajú sa na mnohé zahraničné trhy, vrátane na Slovensko, Bielorusko, Česko, Rusko, Kanadu a Nemecko.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najnovšie prvé)
  • Dátum recenzie
    (najstaršie prvé)
  • Hodnotenie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Som veľmi spokojná s predajcom, rýchle vybavenie, informovanie o objednávke a dodávke.
Odporúčam každému. ĎAKUJEM.
*****
všetko ok
Macimalna spokojnosť.
Som spokojná
kvalitná obuv,rýchle dodanie
Vzdy nakupujem vo wojas, som spokojna
Max. spokojnosť
Trochu dlhšie dodanie, niekoľko dní som nevedela, čo je s mojou objednávkou, slabé informovanie zákazníka. Ale všetko prebehlo v poriadku.

Znak eKomi!