Certificate

Ocenený strieborným znakom eKomi!

Ocenený strieborným znakom eKomi!

WOJAS SLOVAKIA S.R.O.
WOJAS SLOVAKIA S.R.O.
Firma Wojas S.A. je jedným z najväčších a najuznávanejších výrobcov koženej obuvi v Poľsku s viac generačnou obuvníckou tradíciou. Už viac ako 30 rokov značka vyrába obuv pomocou tradičných remeselných výrobných postupov a úspešne ju dodáva na Poľský a zahraničný trh. Výrobky značky Wojas sú vyrobené v Poľsku z najkvalitnejšej prírodnej kože. Elegancia je prepletená so športovým ležérnym štýlom alebo nádychom avantgardy. Značka Wojas nezabúda ani na pohodlie a maximálny komfort obuvi. V ponuke sú elegantné kožené dámske a pánske topánky, detské a mládežnícke modely, ale aj treková a špeciálna obuv. Sortiment dopĺňa kožený tovar - kabelky, aktovky a opasky, ako aj doplnky a výrobky na starostlivosť o topánky. Produkty Wojas sa predávajú v takmer 160 vlastných obchodoch v celom Poľsku a 7 online obchodoch a vyvážajú sa na mnohé zahraničné trhy, vrátane na Slovensko, Bielorusko, Česko, Rusko, Kanadu a Nemecko.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najnovšie prvé)
  • Dátum recenzie
    (najstaršie prvé)
  • Hodnotenie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Dlhoročne nakupujem topýnky značky Wojas a to z troch dôvodov: vysoká kvalita, moderné nadčasové prevedenie topánok a tým, že mám úzku nohu sedia mi perfektne strihovo. Dcéra zdedila nohu po mne, takže už aj jej nakupujem jedine topánky tejto značky. Oceňujem aj rýchle dodanie a možnosť bezproblémového vrátenia tovaru.
Vyzerajú kvalitne, zatiaľ som bol s topánkami wojas vždy spokojný.
Produkty od predajcu kupujem od začiatku vzniku značky, majú dobrú kvalitu aj vypracovanie. Obuv Vašej značky si kupuje aj moja dospelá dcéra.
Rýchle dodanie, super cena.
Dlhe dodanie zasielky!
Nemám čo dodať max spokojná.
Čižmičky mi prišli rýchlo s dodávateľom som veľmi spokojná
Rýchle a spolahlive dorucenie. Skoda ze ked zakliknem dorucenie do Packety neda sa zaplatit pri prevzati i ked kurierovi sa da.
Dodanie trvalo veľmi dlho, ale chápem, Black friday šialenstvo...
Rýchlosť dodania

Znak eKomi!