Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

svadobne-oznamenia.eu
svadobne-oznamenia.eu

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najnovšie prvé)
  • Dátum recenzie
    (najstaršie prvé)
  • Hodnotenie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Bola som spokojna s komunikaciou.
Firmu doporucujem dalsim zakaznikom.
Dobry den, komunikacia aj ochota super, rychlost super. Pripravene podla objednavky. v kazdom pripade odporucam ako firma nema chybu aj editor na web stranke ma naozaj mnoze moznosti uprav. ak mate dostatok casu na vyber a dorucenie oznameni, odporucam najskor si objednat ponukane vzorky, pomoze to.
S objednávkou - pozvánky na oslavu boli doručené v poriadku, vyzerajú krásne, som nad mieru spokojná, rýchle dodanie, určite budem odporúčať. Prajem veľa spokojných zákazníkov. Ďakujem!
Dobry den, komunikacia a ochota zamestnancov je uplne super, nic nebol problem, vsetko sa dalo a vsetky poziadavky splnili na 100%, az som sa cudoval, ze sa jedna o slovensku firmu..:D
Rychlost dorucenia super.
Urcite Vas odporucam aj ostatnym.
Dobrý deň,pozvánky prišli v poriadku a sú pekné.
Spolupráca prebehla uspokojivo a s ochotou.
Určite Vás odporúčam svojim známym.
Ďakujem
Dobrý deň,ďakujeme pekne za krásne oznamenia všetko bolo v poriatku,prajem vám veĺa spokojných zákazníkou,pozdravujeme vás ***
Svadobná kniha je krásna a kvalitná. Sme spokojní. Určite odorúčame a ďakujeme za krásnu knihu.
Dobrý deň, svadobné oznámenia, pozvánky, obálky,etikety sú veľmi pekné. Keďže text sme zadávali v dvoch jazykoch,využili sme Vašu grafickú úpravu.Ďakujeme za skvelú spoluprácu, sme spokojní a určite odporúčame.
So svadobnymi oznameniami sme mimoriadne spokojni. Objednavali sme si aj svadobnu peciatku, ktoru zvlast odporucame.
Komunikovali s nami niekolko krat kym sme nevychatali vsetky detaily a aj chyby, ktore nam nasli v nasom navrhu.
Vsetko prislo poctivo zabalene.
Urcite odporucame!
Krásne oznámenia, bezchybná web stránka, výborná komunikácia, rýchle dodanie. Nemám čo vytknúť, odporúčam na 100%.
***

Znak eKomi!