Certificate

Ocenený strieborným znakom eKomi!

Ocenený strieborným znakom eKomi!

RAJA SK
RAJA SK
Rajapack s.r.o. je dcérskou spoločnosťou skupiny RAJA, ktorá je Európskou jednotkou na trhu B2B zásielkového obchodu s obalovými materiálmi. V ponuke Rajapack sa nachádza 2.500 obalových riešení ako napr. krabice a kontajnery, obálky, sáčky, lepiace pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelárske potreby, darčekové balenie atď. Produkty sú ponúkané v optimálnom pomere kvality a ceny, k dispozícii skladom s dodaním do 2-3 pracovných dní po celej SR. Spoločnosť so sídlom v Říčanech pri Prahe kladie dôraz na komplexné služby zákazníkom, odborné poradenstvo, ochranu životného prostredia a profesionálne služby veľkoodberateľom.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Olga K.
Požadovaný tovar bol na sklade a dodávka bola rýchla a v poriadku
Janka M.
Dobrá komunikácia, ochota
pani F
Oceňujem rýchlosť, kvalitu !
pani V
Zastupca firmy je ustretovy,. spolahlivý a informovaný o produktoch
Natália S
Rýchle dodanie , okamžitá odozva a vzťah ku zákazníkovi je jedinečný . Naozaj vidno že si každého vážia . Odporúčam !!
Katarína K.
Veľmi ochotný personál. Chválim.
ALexandra C.
Sme vzdy maximalne spokojni. Dakujeme za okamzite telefonicke potvrdenie objednavky a nasledne rychle dorucenie.
Petra B.
Výborná a milá komunikácia, rýchle dodanie tovaru, posledná objednávka bola cez telefón, čo nám značne uľahčilo objednanie. Ďakujeme
Andrea P
vyjdenie v ústrety mojím potrebám, pani bola veľmi milá :-)
Zuzana A.
Najlepší predajca!