Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

RAJA SK
RAJA SK
Rajapack s.r.o. je dcérskou spoločnosťou skupiny RAJA, ktorá je Európskou jednotkou na trhu B2B zásielkového obchodu s obalovými materiálmi. V ponuke Rajapack sa nachádza 2.500 obalových riešení ako napr. krabice a kontajnery, obálky, sáčky, lepiace pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelárske potreby, darčekové balenie atď. Produkty sú ponúkané v optimálnom pomere kvality a ceny, k dispozícii skladom s dodaním do 2-3 pracovných dní po celej SR. Spoločnosť so sídlom v Říčanech pri Prahe kladie dôraz na komplexné služby zákazníkom, odborné poradenstvo, ochranu životného prostredia a profesionálne služby veľkoodberateľom.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Henrieta C.
Spokojnosť, akurát neplatí, že pri doručení objednávky do 14:00 hod. bude odoslaná v ten istý deň.
pani D.
objednávka rýchla a efektívna, dostali sme to, čo sme hľadali
Hneď zareagovali na objednávku telefonicky, veľmi príjemná komunikácia, rýchle doručenie
Ivana K.
Príjemné jednanie a rýchle vybavenie objednávky
Jarmila T.
Bezproblémová telefonická objednávka.
Ľubomira B.
Jednoducho skvelá komunikácia, doručenie aj tovar.
Lýdia K
Žiaľ nebola som spokojná so službami nakoľko som 5x preverovala jednu vec (cenu za určité množstvo tovaru) 5x mi Vaša pracovníčka potvrdila aj mailom aj telefonicky cenu za daný počet kusov vriec na odpad ja som to potvrdila nášmu zákazníkovi nakoľko sme obchodná spoločnosť a tovar bol na ďalší predaj a keď som tovar objednala prišlo mi o 900 ks vriec menej. Odpoveď bola že bola chyba vo Vašom systéme no asi si viete predstaviť ako som vyzerala ja pred mojim zákazníkom ktorého som uistila že cena za daný počet kusov je správna a potom mu zavolať že to čo som 5x potvrdila neplatí.
Zákazník to samozrejme od nás neodobral a dohodla som sa s Vašou pracovníčkou že pošle kuriéra pre tovar a ona mi po 2 týždňoch zavolá že kde je tovar prečo som ho neposlala :)
Úsmevné ...
Takže žiaľ nebola som vôbec spokojná.
***
Jarmila K