Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

RAJA SK
RAJA SK
Rajapack s.r.o. je dcérskou spoločnosťou skupiny RAJA, ktorá je Európskou jednotkou na trhu B2B zásielkového obchodu s obalovými materiálmi. V ponuke Rajapack sa nachádza 2.500 obalových riešení ako napr. krabice a kontajnery, obálky, sáčky, lepiace pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelárske potreby, darčekové balenie atď. Produkty sú ponúkané v optimálnom pomere kvality a ceny, k dispozícii skladom s dodaním do 2-3 pracovných dní po celej SR. Spoločnosť so sídlom v Říčanech pri Prahe kladie dôraz na komplexné služby zákazníkom, odborné poradenstvo, ochranu životného prostredia a profesionálne služby veľkoodberateľom.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
Super, max. spokoknost.
Lenka V
Maximálna spokojnosť.
Katarína H
Som spokojná s tovarom, Mne le zvláštne, že mi tovar prišiel na 3x. Že nikde nebolo upozornenie, že mi niečo príde ako prvé, ale s kompletnou faktúrou. Teda som musela telefonovať, aby som zistila, o čom to je a čo sa deje. Potom mi teda prišli bublinkove fúlie 2 kotúče. a neskôr znova nám volal kurier, že nám nesie balík a my sme už nevedeli, o čo ide. Teda pre mňa zvláštne. Ďalšia vec pre mňa zaujímavou bolo, že som nevedela zmeniť položky v košíku... a teda som si chcela objednať 1 kotúč bublinkovej fólie, ale mám až 4 kotúče. Tiež som sa v tom nejako nevedela orientovať a ani vyznať.
Margita C.
prístup k zákazníkovi
Erika B.
Rychla komunikacia a dodanie. Esta v den objednavky vyexpedovane. Naozaj na vysokej urovni, odporucam a dakujem.
Erich C.
kvalita rychlost
Silvia G.
Seriózna firma, sľúbené podmienky dodržané.
Mária H.
Rýchlosť,kvalita,ústretovosť
Tímea T
Rýchle, profesionálne jednanie. Ochota zo strany predajcu.

Znak eKomi!