Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

RAJA SK
RAJA SK
Rajapack s.r.o. je dcérskou spoločnosťou skupiny RAJA, ktorá je Európskou jednotkou na trhu B2B zásielkového obchodu s obalovými materiálmi. V ponuke Rajapack sa nachádza 2.500 obalových riešení ako napr. krabice a kontajnery, obálky, sáčky, lepiace pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelárske potreby, darčekové balenie atď. Produkty sú ponúkané v optimálnom pomere kvality a ceny, k dispozícii skladom s dodaním do 2-3 pracovných dní po celej SR. Spoločnosť so sídlom v Říčanech pri Prahe kladie dôraz na komplexné služby zákazníkom, odborné poradenstvo, ochranu životného prostredia a profesionálne služby veľkoodberateľom.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najnovšie prvé)
  • Dátum recenzie
    (najstaršie prvé)
  • Hodnotenie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Skúsenosti mám veľmi dobré, ústretový prístup a snaha čo najviac optimalizovať (aj cenove) objednávku.
Po objednaní sa skontaktujú so zákazníkom a potvrdia objednávku. Môžete si tovar vymeniť alebo doplniť.
spokojnosť, rýchle dodanie
Rychle vybavenie
Veľmi príjemná a profesionálna komunikácia a rýchle dodanie objednaného.
spokojnosť
Prehľadná ponuka, dobrý výber, dobrý zákaznícky servis, ale mierne vyššie ceny z môjho pohľadu.
S predajcom som spokojná, aj keď to bol môj prvý nákup nemám žiadne výhrady, rýchle spracovanie.
Skvelá spolupráca, promptné vybavenie objednávky a veľmi milí pracovníci :)
po telefone mi pomohli s vyberom, rychle dodanie a na vyziadanie poslali opis faktury obratom

Znak eKomi!