Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

RAJA SK
RAJA SK
Rajapack s.r.o. je dcérskou spoločnosťou skupiny RAJA, ktorá je Európskou jednotkou na trhu B2B zásielkového obchodu s obalovými materiálmi. V ponuke Rajapack sa nachádza 2.500 obalových riešení ako napr. krabice a kontajnery, obálky, sáčky, lepiace pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelárske potreby, darčekové balenie atď. Produkty sú ponúkané v optimálnom pomere kvality a ceny, k dispozícii skladom s dodaním do 2-3 pracovných dní po celej SR. Spoločnosť so sídlom v Říčanech pri Prahe kladie dôraz na komplexné služby zákazníkom, odborné poradenstvo, ochranu životného prostredia a profesionálne služby veľkoodberateľom.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Andrea J.
Veľmi spokojná s prístupom. Odporúčam.
Monika N
Som veľmi spokojná
Vašu firmu som našiel na internete podľa potlače na krabici, v ktorej nám došla nejaká dodávka a následne som do nej zabalil a odoslal nášmu zákazníkovi náš výrobok. Zaujalo ma, že dva z troch rozmerov sa dosť zhodujú s potrebnými rozmermi na zabalenie nášho výrobku - dochádzkového terminálu, čo mi uľahčilo balenie.Pokúšal som sa s pomocou predajcu nájsť krabicu, ktorá by bola zatváracia (napr. FEFCO 0427) v rozmeroch 190mm x 140mm x 60mm a vhodná ako predajný a skladovací obal na náš výrobok, ale takú sme medzi hotovými krabicami nenašli (potrebujeme iba cca 200ks až 300ks/rok). Ale našli sme dve krabice, ktoré sú trocha väčšie a ktoré môžeme využiť pre zabalenie 1ks až 3ks nášho produktu s príslušenstvom, ak ho posielame zákazníkovi poštou. Dali sme si poslať vzorky (CAS03PL a CAS04PL), práve dnes som väčšiu z nich aj použil. Predajca mi v rámci možností (sortimentu) dobre poradil, vzorky nám boli pomerne rýchlo doručené odkiaľsi z Poľska. Páčila sa mi ochota predajcu, snaha nájsť pre nás vhodné riešenie a dobrá znalosť sortimentu.
Kristína G.
rychle dodanie, nakupovala som cez e-shop, spolahlive, kvalita splnila ocakavania
Gabriela W.
Hladky a rychly priebeh od objednania az po dodanie.
Zuzana Z.
S predajcom som bola veľmi spokojná. Páčila sa mi rýchla spätná väzba a komunikatívnosť. Odporúčam kvôli odbornosti.
Monika F
Spolupráca bola osobne s pani *** a veľmi príjemná a ochotná pani. Potrebovala som vyriešiť pracovné stoly a veľmi mi pomohla pri vyhľadaní riešenia. Dodanie bolo do niekoľkých pracovných dní po zaplatení zálohovej faktúry. Zatiaľ sme stoly nezložili, ale verím že to bude v poriadku. Za mňa spokojnosť veľká. Ďakujem
Martina R
***
Simona J.
Veľká spokojnosť s firmou. Ochotný prístup. Pani na zákazníckej linke dokonca po pracovných hodinách riešila moju objednávku.
Marta S.
Osobný kontakt hodnotiť veľmi kladne.

Znak eKomi!