Certificate

Ocenený strieborným znakom eKomi!

Ocenený strieborným znakom eKomi!

nabytok-bogart.sk
nabytok-bogart.sk
Nábytok-Bogart.sk je moderný internetový obchod s nábytkom. Sme zároveň distribútorom a výrobcom kvalitného nábytku. Naším zámerom je vytvárať krásne a štýlové usporiadania u Vás a Vašich blízkych. Na tento účel ponúkame kvalitný a štýlový nábytok s príslušenstvom pre všetky typy izieb a miestností. Bez ohľadu na to, či sa zaujímate o nábytok do obývacej izby, kuchyne, detskej izby, jedálne, kúpelne či do kancelárie - s nami si hravo zariadite bývanie nábytkom akéhokoľvek druhu. Špecializujeme sa na veľmi kvalitný čalúnený nábytok: komfortné sedacie súpravy, rozkladacie pohovky, pohovky na každodenné spanie. S našou pomocou si môžete ľahko obohatiť svoj interiér štýlovým a funkčným prízvukom. V ponuke nášho internetového obchodu s nábytkom nájdete aj elegantné čalúnené kreslá, taburety a vhodne vybrané zostavy sedacieho nábytku, na ktorých budete môcť tráviť chvíle plné odpočinku. Takýto široký výber rôznych prvkov interiérového dizajnu, ako aj možnosť individuálneho výberu materiálov, či morenia dreva vytvárajú jedinečnú ponuku, ktorá na dnešnom trhu jednoznačne vyniká.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najnovšie prvé)
  • Dátum recenzie
    (najstaršie prvé)
  • Hodnotenie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Čo sa týka objednávky boli sme spokojný všetko máme v e-maili a vieme sa k tomu jednoducho dostať , faktúra nám prišla veľmi pekne odovzdaná v šanóne , veľmi rýchle dodanie a komunikácia s predajcom - obchodom ,,určite by sme zlepšili komunikáciu s info linkou natrafili sme na dvoch ľudí Pána ktorý komunikoval s nami nie veľmi milo a potom s Pani s ktorou sme boli veľmi veľmi spokojný.
Obchod určite odporúčame
Dávam mu 100% a teda ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Nenapada mi nic na zlepsenie, vsetko islo skvele. Aj kurier bol velmi presny casovo, co je dnes neobvykle. Urcite odporucame vas obchod.
až na to doručenie tovar bol otlčeny na rohach a odšťiepene sklo na poličke
Mohlo by byť rýchlejšie dodanie, zodpovedne reklamačné, nábytok by mal byť pevnejší a doprava tovaru by mala byť zodpovednejšia, nemali by ste dodávať nábytok tak aby pri doručení bol poškodený. Kvalita oveľa horšia ako som čakala. 3z 5 bodov...
*****
Vsetko super. Komunikacia, tovar, na milimeter presné, nic nechybalo ziadna skrutka, kurier ochotny, 40 kg niesol ako nic. Proste jednicka pre Vas Bogart
Zákaznícky servis bol skvelý, objednávka, platba prebehla rýchlo, bezproblémovo. Bola som včas informovaná o ďalších krokoch. Doručenie bolo skôr ako bolo sľúbené a prebehlo v poriadku.
Zákaznický servis je dobrý.
z obchodom je dobrá komunikácia a tovar prišiel v šas
***

Znak eKomi!