Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

hyaluron.sk
hyaluron.sk
Sme obchodná spoločnosť Kingray s.r.o. založená v roku 2010. Od začiatku sa venujeme predaju prístrojov a pomôcok pre zdravie. Neskôr sme do nášho portfólia zaradili luxusné kozmetiku proti vráskam. Každý rok sa snažíme prinášať nové produkty, ktoré sú užitočné pre krásu. Naša obchodná spoločnosť Kingray s.r.o. je exkluzívnym predajcom kozmetiky Devee, kozmetiky Wellmaxx a kozmetických prístrojov Liftmee. Každý rok vám prinášame nové kozmetické série a nové kozmetické prístroje pre starostlivosť o pleť. Prinášame Vám postupy, videá a pomáhame Vám na ceste za krásnou, zdravou a pevnou pokožkou. Ďakujeme za vašu priazeň. :)

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Monika K.
Objednávkou systém je v poriadku. Privítala by som prepojenie platby hneď na banku.Bez zadávania- Ibanu, číslom účtu.,sumou ....S doručením nie je žiadny problém,som spokojná a taktiež s kvalitou výrobkov .
Monika R.
Určite budem odporúčať, aj dodanie rýchle
Samuel B.
Menej polootvorených otázok v dotazníkoch spokojnosti.
Marta Z.
neni co zlepsovat,ja vsetko ako ma byt,jasne ze mozem len odporucit vase vyrobky,nepoznam lepsie
Vierka L.
Tým dievčat je na jednotku
Zuzana L.
S objednávkou a rýchlym dodaním som veľmi spokojná odporúčam každej žene pri starostlivosti o pleť
Áno budem a som veľmi spokojná.
Spokojná dobre pokračujte
Som max spokojna odporucim
Prijala by som väčšie balenie vodivého gélu pod žehličku.

Znak eKomi!