Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

emp-shop.sk
emp-shop.sk
"Informácie o EMP: Zásielková spoločnosť EMP so sídlom v Lingene v Nemecku bola v roku 1986 založená fanúšikmi pre fanúšikov a v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sa stala najväčším európskym internetovým obchodom produktov pre nadšencov: rockovej a metalovej hudby, TV filmov a seriálov, hier a rôznych superhrdinov. Súčasťou širokej ponuky EMP sú okrem iného: oblečenie, doplnky, šperky a v neposlednej rade médiá. EMP je miesto, kde je prioritou originálny a individuálny štýl. Alternatívna móda, streetwear, gotické a rockabilly oblečenie - v obchode nájdete mnoho ďalších, ktoré milujú milióny fanúšikov. Svoj univerzálny sortiment s viac ako 30 000 položkami, vrátane licencovaných produktov významných medzinárodných kapiel, ako napr. Metallica, AC/DC a Iron Maiden, rovnako ako Star Wars, Harry Potter, The Walking Dead a mnoho ďalších, doručuje internetový obchod EMP miliónom fanúšikov prakticky v každej európskej krajine. Celý sortiment výrobkov a ďalšie informácie nájdete na adrese www.emp-shop.sk"

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

Veľmi rýchla a prehľadná objednávka. Vrátiť a vymeniť tovar vôbec nie je problém, všetko funguje bez akéhokoľvek zdržovania, informácie ohľadom objednávky k dispozícii ihneď, veľká spokojnosť :)
Som veľmi s pokoj a s dodaním a výberom figúrok
Dobre ceny, rychle dodanie...len by mohol byt viac merchu z menej znamych kapiel ako hatebreed, cavalera conspiracy atd
Maximálna spokojnosť s obchodom EMP , vždy ústretový , super akcie , zatial nemám žiadne zlé skúsenosti
Super obchod, rychle dodanie, kvalitne oblecenie.
Rýchle doručenie, bezproblémová komunikácia
Prehľadne objednávanie , košík tiež super, zľavový kód fungoval . Všetko Ok
Mám bohaté skúsenosti o objednávaním tovaru v EMP. Som veľmi spokojný so zavedeným procesom objednávania, plne mi vyhovuje. Kvalita dodaného tovaru bola vždy v poriadku, ani raz som nemusel reklamovať. Oceňujem perfektné zobrazovanie tovaru v ponuke EMP z viacerých pohľadov na tovar ako aj popis tovaru - nemám čo vytknúť. Mailová komunikácia ohľadne stavu objednávky je tiež úplne v poriadku.
bezkonkurencne ceny
Super ponuka a hlavne dobre strihy .

Čo je eKomi?

eKomi je nezávislý on-line poskytovateľ služieb hodnotenia spoločností, hotelov a popritom podporuje iných predajcov, výlučne vydáva hodnotenia vzťahujúce sa na transakcie a správu. Tak je možné získať cennú odozvu, čo je viac transparentné a bezpečné pre konečného spotrebiteľa v elektronickom obchode.

Znak eKomi!