Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

emp-shop.sk
emp-shop.sk
"Informácie o EMP: Zásielková spoločnosť EMP so sídlom v Lingene v Nemecku bola v roku 1986 založená fanúšikmi pre fanúšikov a v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sa stala najväčším európskym internetovým obchodom produktov pre nadšencov: rockovej a metalovej hudby, TV filmov a seriálov, hier a rôznych superhrdinov. Súčasťou širokej ponuky EMP sú okrem iného: oblečenie, doplnky, šperky a v neposlednej rade médiá. EMP je miesto, kde je prioritou originálny a individuálny štýl. Alternatívna móda, streetwear, gotické a rockabilly oblečenie - v obchode nájdete mnoho ďalších, ktoré milujú milióny fanúšikov. Svoj univerzálny sortiment s viac ako 30 000 položkami, vrátane licencovaných produktov významných medzinárodných kapiel, ako napr. Metallica, AC/DC a Iron Maiden, rovnako ako Star Wars, Harry Potter, The Walking Dead a mnoho ďalších, doručuje internetový obchod EMP miliónom fanúšikov prakticky v každej európskej krajine. Celý sortiment výrobkov a ďalšie informácie nájdete na adrese www.emp-shop.sk"

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

Veľmi dobré
rýchle a bezproblémové dodanie objednaného tovaru
Priehľadne usporiadaný tovar na stránke, široká ponuka tovarov.
Našiel som skoro všetko, čo som hľadal.
Som spokojny s tovarom,dodanim a celkovym servisom nemam co by som mohol vytknut,.
*****
Spokojnosť,veľmy dobre zabalené.
Super shop, este ma ani raz nesklamal. Mozno maju trochu *** dobu dodania, lebo mne vacsinou veci pridu o tyzden.
Okrem objednanych nohavic som plne spokojny
dobrý deň, ďakujem Vám za vybavenie mojich objednávok, tovar príde vždy pekne zabalený, čistý, nepoškodený a relatívne v krátkom čase. teším sa na ďalší nákup
Veľmi ma potešila kategória "extra veľkosti", to je veľké plus. A mínus je podľa mňa strašne vysoké poštovné....***€ je veľmi veľa. Myslím, že som sa s takou sumou ešte nestretol. Inak pekný eshop, dobrý výber atď....

Čo je eKomi?

eKomi je nezávislý on-line poskytovateľ služieb hodnotenia spoločností, hotelov a popritom podporuje iných predajcov, výlučne vydáva hodnotenia vzťahujúce sa na transakcie a správu. Tak je možné získať cennú odozvu, čo je viac transparentné a bezpečné pre konečného spotrebiteľa v elektronickom obchode.

Znak eKomi!