Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

emp-shop.sk
emp-shop.sk
"Informácie o EMP: Zásielková spoločnosť EMP so sídlom v Lingene v Nemecku bola v roku 1986 založená fanúšikmi pre fanúšikov a v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sa stala najväčším európskym internetovým obchodom produktov pre nadšencov: rockovej a metalovej hudby, TV filmov a seriálov, hier a rôznych superhrdinov. Súčasťou širokej ponuky EMP sú okrem iného: oblečenie, doplnky, šperky a v neposlednej rade médiá. EMP je miesto, kde je prioritou originálny a individuálny štýl. Alternatívna móda, streetwear, gotické a rockabilly oblečenie - v obchode nájdete mnoho ďalších, ktoré milujú milióny fanúšikov. Svoj univerzálny sortiment s viac ako 30 000 položkami, vrátane licencovaných produktov významných medzinárodných kapiel, ako napr. Metallica, AC/DC a Iron Maiden, rovnako ako Star Wars, Harry Potter, The Walking Dead a mnoho ďalších, doručuje internetový obchod EMP miliónom fanúšikov prakticky v každej európskej krajine. Celý sortiment výrobkov a ďalšie informácie nájdete na adrese www.emp-shop.sk"

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

+ netradičné veci, ktoré nenájdete na bežných stránkach
+ akcie na produkty
+ kvalita
fajn sortiment
Nemám výhrady , rád objednávam u Vás , rýchle doručenie , zatial max. spokojnosť
Doterajšia skúsenosť - spokojný.
Široký výber, kvalitné oblečenie. Dodávka priamo domov.
*****
Už som nie raz objednávala a všetko prišlo v spravnom case a presne ako som si predstavovala :) :)
Pekny vyber. Nove veci.
Som spokojny jedine co mi tu chyba su starsie albumy niektorych kapiel
Ja som maximálne spokojný s EMP !!!! Ste super .
Jediné , čo by som ocenil je , aby sa tovar , ktorý je dobrý a vypredá sa , mohol byť naskladnený znovu , už sa mi viac krát stalo , že som nestihol urobiť objednávku a následne to nešlo , preto že tovar už nebol k dispozícii . Taktiež aby sa doplnili chýbajúce veľkosti ... super veci aaaa ...práve L už nie je :-( ( napríklad :-) )
Inak za mňa osobne 5 hviezdičiek vám právom patrí !!! Pretože ste najlepší v danej konkurencii .
S pozdravom váš verný fanúšik
***

Čo je eKomi?

eKomi je nezávislý on-line poskytovateľ služieb hodnotenia spoločností, hotelov a popritom podporuje iných predajcov, výlučne vydáva hodnotenia vzťahujúce sa na transakcie a správu. Tak je možné získať cennú odozvu, čo je viac transparentné a bezpečné pre konečného spotrebiteľa v elektronickom obchode.

Znak eKomi!