Certificate

Ocenený zlatým znakom eKomi!

Ocenený zlatým znakom eKomi!

emp-shop.sk
emp-shop.sk
"Informácie o EMP: Zásielková spoločnosť EMP so sídlom v Lingene v Nemecku bola v roku 1986 založená fanúšikmi pre fanúšikov a v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sa stala najväčším európskym internetovým obchodom produktov pre nadšencov: rockovej a metalovej hudby, TV filmov a seriálov, hier a rôznych superhrdinov. Súčasťou širokej ponuky EMP sú okrem iného: oblečenie, doplnky, šperky a v neposlednej rade médiá. EMP je miesto, kde je prioritou originálny a individuálny štýl. Alternatívna móda, streetwear, gotické a rockabilly oblečenie - v obchode nájdete mnoho ďalších, ktoré milujú milióny fanúšikov. Svoj univerzálny sortiment s viac ako 30 000 položkami, vrátane licencovaných produktov významných medzinárodných kapiel, ako napr. Metallica, AC/DC a Iron Maiden, rovnako ako Star Wars, Harry Potter, The Walking Dead a mnoho ďalších, doručuje internetový obchod EMP miliónom fanúšikov prakticky v každej európskej krajine. Celý sortiment výrobkov a ďalšie informácie nájdete na adrese www.emp-shop.sk"

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

Som spokojný,tovar dochádza v poriadku a včas.
spokojnosť s ponúkaným tovarom aj komunikáciou obchodu, bohužiaľ zatiaľ sa mi nepodarilo ešte ani raz zaplatiť kartou, ale platba prevodom je bez poplatkov, takže mi to až tak neprekáža.
Objednanie, doručenie bez problému.
Boli sme spokojný
Super obchod vrelo doporučujem
Rychle a jednoduche objednanie
Pri nesprávnej veľkosti promptná reklamácia a super komunikácia, 5***** :)
Objednávka prebehla rýchlo a bez problémov.
Skvelý výber tovaru
super shop

Čo je eKomi?

eKomi je nezávislý on-line poskytovateľ služieb hodnotenia spoločností, hotelov a popritom podporuje iných predajcov, výlučne vydáva hodnotenia vzťahujúce sa na transakcie a správu. Tak je možné získať cennú odozvu, čo je viac transparentné a bezpečné pre konečného spotrebiteľa v elektronickom obchode.

Znak eKomi!