Certificate

Ocenený štandardným znakom eKomi!

Ocenený štandardným znakom eKomi!

ARTTOR.SK
ARTTOR.SK
Nástenné dekorácie sú neobvykle podstatnou časťou usporiadania domu alebo bytu. Okrem iného vďaka nim sme schopní viac personalizovať interiér, a taktiež prepašovať do výzdoby naše koníčky, vášne a životný štýl. Obrazy do bytu môžu tiež byť svojím spôsobom každodennou dávkou motivácie, inšpirovať k činnosti alebo pripomínať pre nás dôležité hodnoty. Ide teda o niečo viac než len obyčajnú dekoráciu, vďaka ktorej môžeme zariadiť voľný priestor. Vďaka nim kuchyňa, spálňa, obývacia izba a dokonca kúpeľňa budú miestnosťami, ktoré sú v súlade s nami samotnými a umožňujú nám cítiť sa oveľa lepšie vo svojom vlastnom okolí.

Viac

Menej

Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

• Dátum recenzie
    (najnovšie prvé)
  • Dátum recenzie
    (najstaršie prvé)
  • Hodnotenie
    (najvyššie prvé)
  • Hodnotenie
    (najnižšie prvé)
Neviem v čom sa zlepšiť.
Quick delivery, good quality, picture that I ordered is the same quality as on the photo on the website.
S objednávkou, platením a doručením v krátkej dobe som veľmi spokojná. Odpiručila som vás známym.
So všetkým sme spokojní. Určite vás odporučíme našim priateľom, rodine.
Obraz prišiel kvalitne zabalený, aby sa mu nič nestalo. Môžem odporúčať. Som veľmi spokojná.
Tu je problém , nedá sa urobiť platba za obraz . Stále mi vypisovala, zadať iný druh platby.
*****
Odporúčať budem určite a s dodávkou som veľmi spokojná - rýchla a tovar dobre zabalený.
Prajem vám veľa spokojných zákazníkov.
Nedodaný tovar, žiadna odozva
Vsetko prebehlo v poriadku, velmi rychle dodanie.

Znak eKomi!