Certificate

Ocenený strieborným znakom eKomi!

Ocenený strieborným znakom eKomi!

Allianz - Slovenská poisťovňa
Allianz - Slovenská poisťovňa

Viac

Menej


Hodnotenia predajcov - od zákazníkov pre zákazníkov

 • Dátum recenzie
  (najnovšie prvé)
 • Dátum recenzie
  (najstaršie prvé)
 • Hodnotenie
  (najvyššie prvé)
 • Hodnotenie
  (najnižšie prvé)
Super!
Zmluva sa uzatvárala rýchlo, ale ešte stále ju nevidia v systéme na ostatných pobočkách, takže mi nemôžu potvrdiť vinkuláciu v prospech banky a ja sa musím už 2x trepať na ***, lebo tam ju vraj v systéme vidia a tam jedine mi potvrdia vinkuláciu. Nehovoriac o tom, že mi to uzatváral zamestnanec (p. ***), ktorý vraj už 2 mesiace má nahlásenú poruchu telefónu na IT v allianz, takže mu nemôžem ani zavolať, kedy sa môžem uňho zastaviť, musíme si písať maily. Prejazdil som kvôli zmluve už 50 km v rámci BA a ešte raz prejazdím 50 kvôli vinkulácii. Premrhal som 1 hodinu pracovného času kvôli zmluve a ešte hodinu kvoli vinkulácii premrhám - neviem komu v allianz mám poslať faktúru za náklady.
Pán ***, ktorý robil všetky moje zmluvy v Allianz je perfektný, ochotný, rýchly a promptný, ale on mi potvrdenie vinkulácie dať fyzicky nemôže - nesedí v BA, aj novú zmluvu (Ďalší nezmysel, že zmluvy spred 2018 sa musia prerábať) som preto musel urobiť s pánom *** na centrále, v nádeji, že to všetko naraz vybavím.
Kúpte zamestnancom telefóny - aby v najväčšej poisťovni existoval "obchodník", ktorý 2 mesiace nemá telefón je na smiech celému svetu.
***
Ostatne poistovne maju nizsie sumy za poistkz s adekvatnym obsahom Vasich poistiek
Profesionalita personálu a promptnosť
***
***
***
***
***

Loading...

Znak eKomi!